Tu vairs neesi kalps, bet bērns, bet, ja bērns, tad arī caur Dievu mantinieks. Tagad jūs Dievu esat atzinuši vai, labāki sakot, Dievs jūs ir atzinis.

Galatiešiem 4:7,9Par nometni

Jau septīto gadu History Makers United nometnē vienuviet sanāks jaunieši vecumā no 15 gadiem, pārstāvot dažādas valstis, pilsētas, konfesijas, lai kopīgi slavētu Dievu un iepazītu Viņu vairāk. Šogad nometnē ir gaidāmas vairākas būtiskas izmaiņas:

  1. nometne notiks jaunā vietā - kinopilsētā “Cinevilla”, Tukuma novadā;
  2. nakšņošanas iespējas ir ļoti dažādas - no telts vietas līdz pat viesnīcas numuriņam;
  3. nometne norisināsies vienu dienu ilgāk nekā iepriekšējos gadus, tādēļ programma būs vēl pilnāka.

Starp sporta aktivitātēm būs puišu un meiteņu skrējieni, lielās spēles, volejbola, futbola un basketbola turnīri īstos sporta laukumos (tieši tā, Tu izlasīji pareizi!), un dažādas citas aktivitātes. Mēs ticam, ka kopā mums būs brīnišķīgi pavadīts laiks!Nometnes tēma

Mūsdienu pasaulē jaunieši arvien meklē savu identitāti, pašvērtējumu un vērtību. Dieva acīs cilvēka vērtību un statusu nenosaka labie darbi un aizņemtais dzīves režīms; Viņa acīs ikkatrs ir dārgs un vērtīgs!

Nometnes tēma “KNOW(N) - to know and be known” jeb “PAZĪT(S) - pazīt Dievu un būt Viņa pazītam” vēstīs par tavu identitāti un piederību Dievam. Nometnē vairāk runāsim par to, ka tagad, ja pazīstam Dievu un Viņš mūs ir atzinis, esam nevis vergi, bet gan bērni un mantinieki (Galatiešiem 4:7-9). Mūsu vērtība ir atrodama pašā pasaules Radītājā!

Ja Tu jau zini, ka esi Dieva mīlēts, tad uzaicini līdzi draugus, kuri vēl nav sastapušies ar Debestēva mīlestību, un pavadīsim šīs piecas dienas kopīgā sadraudzībā, jautrībā, pielūgsmē un Dieva tuvumā! Reģistrējies un esi kopā ar mums šajā vasaras piedzīvojumā!2017
22. - 26. augusts

Cinevilla
Slampe, Tukums

5
dienas

500
jaunieši

KNOW(N)

Dienas
Stundas
Minūtes
Sekundes

Nometnes tēma “KNOW(N) - to know and be known” jeb “PAZĪT(S) - pazīt Dievu un būt Viņa pazītam” vēstīs par tavu identitāti un piederību Dievam.Maiks ir vīrs, tēvs, vectēvs un mācītājs, kura dedzīgā sludināšana ir iedvesmojusi daudzus sekot Dievam. Maikam ir sirds par cilvēkiem, un viņš vēlas dalīties Tēva mīlestībā ar visiem.

Mike & Chris Lenz

ASV

Filips ir evaņģelizācijas mācītājs draudzē "Church on the Move" Oklahomā. Viņam sagādā prieku būt laulībā ar savu skaisto sievu un kalpot tam Kungam. Jēzus ir devis Filipam brīvību no narkotiku atkarības un tagad lieto viņa stāstu, lai ietekmētu daudzu citu cilvēku dzīves!

Phillip Villarreal

ASV

Dags daudzus gadus ir vadījis draudzi ASV. Nesen viņš saņēma aicinājumu braukt uz Latviju kā misionāram. Šoreiz visas nometnes garumā Dags būs kopā ar mums un kalpos jauniešiem.

Doug Linser

ASV / Latvija

Modris ir mācītājs draudzē "Dzīvības Avots" Rīgā. Kā ģimene viņi audzina 7 bērnus un ir ietekmējuši daudzu cilvēku dzīves. Viņu dedzīgā nodošanās Kristum ir iedrošinājusi un kalpojusi jauniešiem visā Latvijā.

Modris & Baiba Ozolinkeviči

Latvija

Santa ir pazīstama kā Latvijas konkusa Supernova fināliste un Ukrainas X-factor dalībniece, taču viņa sevi raksturo kā pielūdzēju. Viņas vēlme ir slavēt un pielūgt Dievu, kā arī palīdzēt citiem to darīt.

Santa Daņeļeviča

Latvija

Lība ir dziedātāja un pielūgsmes vadītāja Āgenskalna baptistu draudzē, kā arī sieva un māmiņa. Viņa dzied ar prieku un pateicību par Dieva klātbūtni katrā savā ikdienas solī un par savu uzdevumu uzskata likt cilvēkiem aizdomāties par Dievu un dzīves jēgu.

Lība Ēce-Kalniņa

Latvija

History Makers komandas sirds ilgas ir kalpot citiem un radīt pazemības atmosfēru un slavu Dievam visdažādākajos veidos - gan caur pielūgsmes vadīšanu, gan caur aktivitātēm, ēst taisīšanu vai tualešu tīrīšanu. Viss tiek darīts Dievam par godu!

History Makers komanda

Latvija

Reģistrācija un dalības maksa

REĢISTRĀCIJA INTERNETĀ IR BEIGUSIES. ŠOBRĪD IESPĒJA REĢISTRĒTIES BŪS TIKAI PASĀKUMĀ UZ VIETAS. JAUTĀJUMU GADĪJUMĀ - ZVANIET.

 

Reģistrējies 5 cilvēku grupā un saņem 5 eiro atlaidi.

Reģistrējies 10 cilvēku grupā un saņem 10 eiro atlaidi.

Reģistrējoties viesnīcai 5 vai 10 cilvēku grupā, saņem 5 eiro atlaidi!Tev ir unikāla iespēja nakšņot vienīgajā viesnīcā visā Baltijā, kas piedāvā nakšņošanas pakalpojumus īstā kinopilsētā! Viesnīcā kopā ir 5 dušas un 6 tualetes, tādēļ nebūs jāgaida garā rindā! Viesnīcā ir arī daudz gaišu un mājīgu istabiņu ar gultām, kas tevi sagaidīs pēc garās nometnes dienas. Šajā viesnīcā tu varēsi izbaudīt nometni ar atvaļinājuma garšu!


Viesnīca

Vietas: brīvas 2
Cena: no 85.00 eur

Ja tu vēlies nakšņot miljons zvaigžņu viesnīcā jeb brīvā dabā, tu droši vari izmantot šo iespēju! Līdzi ņem pats savu telti, kā arī gulēšanai nepieciešamo - spilvenu, segu un gultasveļu vai guļammaisu! Lai varētu pilnīgi izbaudīt nakšņošanu teltī, atceries par siltām drēbēm! Labierīcības un dušas atradīsi turpat netālu. Ņem vērā, ka dušas ir sporta zāles tipa dušas, tādēļ paņem līdzi peldkostīmu!


Telts

Vietas: brīvas neierobežots skaits
Cena: no 40.00 eur

Tev ir iespēja izbaudīt senlatviešu atmosfēru kādā no zālēm Rūdolfa mājā, guļot uz matrača. Šajā mājā ir atsevišķa duša un 2 tualetes. Matraci mēs nodrošinām, pārējo gulēšanai nepieciešamo (spilvenu, segu un gultasveļu vai guļammaisu) paņem līdzi!


Rūdolfa māja (Meitenes)

Vietas: brīvas 1
Cena: no 50.00 eur

Tev ir unikāla iespēja nakšņot vagoniņos, kas tika izveidoti filmēšanas grupu un aktieru vajadzībām! Katrā vagoniņā ir duša un tualete, kā arī 6 gultasvietas. Gulēšana gultā tev ir nodrošināta, atceries tikai uz nometni paņemt līdzi gulēšanai nepieciešamo - spilvenu, segu un gultasveļu vai guļammaisu!


Vagoniņi

Vietas: brīvas 0
Cena: no 65.00 eur

22. augusts

OTRDIENA

14.00 Dalībnieku iebraukšana
17.00 Vakariņas
18.30 Nometnes atklāšana
19.30 Vakara sapulce
22.30 Vakara aktivitātes
01.00 Klusums

23. - 25. augusts

TREŠDIENA - PIEKTDIENA

08.30 Celšanās
09.00 Brokastis
09.45 Rīta sapulce
13.00 Pusdienas
14.00 Aktivitātes / Darbnīcas
17:00 Open Space
18.00 Vakariņas
19.00 Vakara sapulce
22.00 Vakara aktivitātes
01.00 Klusums

26. augusts

SESTDIENA

08.30 Celšanās
09.00 Brokastis
10.00 Noslēgums
14.00 Došanās mājup

Piesakies būt par brīvprātīgo

Arī tev ir iespēja pieteikties brīvprātīgo komandā!

Lai pieteiktos vai uzzinātu vairāk par kalpošanas iespējām, aizpildi anketu zemāk.

 Pieteikties

Svarīgi jautājumiNometne paredzēta jauniešiem no 15 gadu vecuma.

  līdz 15.jūnijam līdz 15.jūlijam pēc 15.jūlija
Grupas izmērs> 1 5 10 1 5 10 1 5 10
Telts 30 25 20 35 30 25 40 35 30
Rūdolfa māja 40 35 30 45 40 35 50 45 40
Vagoniņi 55 50 45 60 55 50 65 60 55
5vietīgs numurs 75 70 70 80 75 75 85 80 80
4vietīgs numurs 80 75 75 85 80 80 90 85 85
3vietīgs numurs 85 80 80 90 85 85 95 90 90

Dalībniekam reģistrējoties ir iespējams izvēlēties vēlamo naktsmītni (viesnīcu, vasaras mājiņas jeb vagoniņus, telpas ar matračiem vai telti). Cena ir atkarīga no naktsmītnes veida.

Nometnes cenā ietilpst pilna ēdināšana 3 reizes dienā un uzkodas vēlu vakarā. Katrā ēdienreizē būs izvēle starp dažādiem ēdieniem, tādēļ tas būs atbilstošs arī veģetāriešiem.

Nometnes vietā būs iespējams nopirkt dažādas grāmatas, kristīgus aksesuārus, t-kreklus, kā arī kafiju, tēju un dažādus našķus.

Uz nometni tiek mīļi gaidīti ciemiņi, taču priekšroka vienmēr ir nometnes dalībniekiem. Telpa, kurā notiks sapulces, ir ar ierobežotu vietu skaitu, tādēļ nevaram garantēt sēdvietu. Piedalīšanās vakara sapulcēs ir bez maksas, taču mēs būsim ļoti pateicīgi, ja atstāsiet ziedojumu.

No Jelgavas, Rīgas un Tukuma tiks organizēts autobuss uz nometnes norises vietu "Cinevilla". Ja tev ir nepieciešama vieta autobusā, lūdzam to norādīt pie reģistrācijas.

Ir iespējams vienlaicīgi reģistrēt neierobežotu skaitu cilvēku. Noteiktām cilvēku grupām ir piemērojamas atlaides. Taču atlaides būs spēkā tikai tādā gadījumā, ja reģistrēti tiks visi dalībnieki vienlaicīgi un dalības maksa vismaz 50% apmērā tiks samaksāta līdz noteiktajam datumam. Vēlāk reģistrējot papildus dalībniekus, atlaides nesumēsies.

Atlaides tiek piedāvātas, jauniešiem reģistrējoties grupās. Papildus atlaides jauniešu grupām tiek piedāvātas, individuāli izvērtējot katru situāciju. Vairāk informācijas par to, rakstot uz mūsu e-pastu info@historymakers.lv.

Kontakti

Neatradi atbildi uz savu jautājumu?

Ja tev ir kādi jautājumi, raksti vai zvani: